Tarih: 30 Ocak 2021

Ankara Kızılcahamam Oto Kurtarma, Kızılcahamam ilçemize 7/24 hizmet vermekteyiz. Açılışımızın ilk gününden itibaren sürdürdüğümüz kalite standartlarımıza uygun hiznetimizi sizlere gururla sunmaktayız. Oto Kurtarma ve Oto Çekici şirketimiz, değerli müşterilerimize fiyatların piyasadaki en uygun fiyatlar olduğu ve iyi bir hizmet alabileceğinizi garanti etmekteyiz. Ekibimizde bulunan çalışan kişiler alanında profesyonel olup özenli bir şekilde hizmetlerini siz yolda kalmayasınız diye göstermektedir. Çekeceğimiz bütün araçlara göre araçlar elimizde bulunur. Örnek verecek olursak; tır, minibüs, kamyon, otomobil, pikap, otobüs vs. Hizmetlerini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çektiğimiz veya kurtardığımız araçların güvenlik önlemini en sağlam şekilde sağlayıp, Ankara ‘nın hangi mevkisinde olursanız olun en hızlı biçimde hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Şirketimizin müşteri memnuniyet politikasını 1. Planda tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Hizmetlerini en iyi biçimde veren ekibimiz tarafından en profesyonel hizmeti alacağınıza gözünüz kapalı bir biçimde emin olabilirsiniz. Siz kıymetli müşterilerimize diğer Oto Kurtarma ve Oto Çekici şirketlerinden daha nitelikli aynı zamanda konforlu bir hizmet sunuyoruz. Uzman kişiler tarafından aracınız çekilip yer farketmeksizin kurtarılmaktadır

Ankara Kızılcahamam Oto Kurtarma

Ankara Kızılcahamam Oto Kurtarma, şirketimizin açılmasından itibaren sürdürmekte olduğumuz Kızılcahamam’a oto çekici ve oto kurtarma hizmetimizi rahatlıkla alabilirsiniz. Oto Çekici ve Oto Kurtarma firmamız sizlere fiyatların en uygununu ve iyi bir hizmet alacağınızı garanti eder. Diğer oto kurtarma ve oto çekici şirketlerinden farklı olarak kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Çalışma şeklimizi ve gayretimizi gören müşterilerimiz bizi tekrardan tercih etmektedir. Onlardan biri olacağınız rahatlıkla söyleyebilirim. Her geçen gün büyümemize ve işlerimizin yoğun olmasına vesile olan tüm müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , ÇayyoluYaşamkentÜmitköyEtimesgutToki TurkuazYapracık , Türkkonut , İncek ,  KeçiörenÇankayaYenimahalleSincanKızılay , BahçelievlerMamakİskitler ,Batıkent, Demetevler , İskitler,  Keçiören, Pursaklar , Çubuk, Elmadağ, Bala, Evren, Şereflikoçhisar,Kızılcahamam  ve pek çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet sunmaktayız. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli olarak sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.