Tarih: 9 Ocak 2021

Ankara Yaşamkent Oto Çekici hizmetimizden 7/24, saat farketmeksizin yararlanabilirsiniz. Çalışanlarımızın kadrosu profesyonellik çerçevesinde ve özenle hizmet vermektedir. Aracınızın, kamyonunuzun, dolmuşunuzun herhangi bir aracınızın güvenliğini en sağlam şekilde sağlıyor, Ankara ‘nın veya çevre ilçelerin yani Ankara ‘nın neresinde olursanız olun koşul gözetmeksizin olabilecek en hızlı şekilde Oto Çekici hizmetimizi özenle vermekteyiz. Araçları çekilen sayın müşterilerimize araçlarını mümkün olan en hızlı biçimde teslim etmek için uğraşıp uğraşımızı gerçekleştiriyoruz aracın bizzat olarak sahibine teslim ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini son derece göz önünde bulundurup aynı zamanda kaliteli hizmeti gözünüz arkada kalmadan Bir Umut Oto Kurtarma tarafından olduğunuz yere getiriyoruz.

Bir Umut Oto Kurtarma firmamızın en önemli gördüğü şey olan memnuniyet politikasını çok önemsiyoruz. Güleryüzlü hizmet ve profesyonel hizmetin, çalışanlarımız tarafından karşılanacağının sözünü veriyor, sizlere diğer firmalardan daha kaliteli ve konforlu hizmet sunuyoruz. Bu hizmetleri diğer firmalar gibi vaat etmiyoruz araçlarımız sayesinde ayağınıza kadar getiriyoruz. Aracınız profesyonel çalışanlarımız ve araçlarımız sayesinde olabilecek en güvenli şekilde olduğunuz yer ne olursa olsun kurtarıyoruz böylelikle gözünüz veya aklınız aracınıza kalmıyor. Fiyat – Performans açısında Ankara ‘da zirveyi çektiğimizi gururla söylüyoruz.

 

Ankara Yaşamkent Oto Çekici

Ankara / Yaşamkent olan Ankaramızın ilçesine hizmet veren Bir Umut Oto Kurtarma sizlere uygun bir fiyat sunarak fiyat garantisini bizzat veriyor, daha iyi hizmet alıp verdiğiniz paranın karşılığını gönlünüz rahat bir şekilde alıyorsunuz. Kaliteli hizmet alıp asla vakit kaybı yaşamadan araçlarınızı olduğu yerden kurtarıp çekmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Diğer firmalardan ziyade bireysel olarak değil kurumsal ve profesyonellik çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Firmamızın mevcut çalışma şeklini gören ve duyan tüm müşterilerimiz, herhangi bir çekici hizmeti olduğunda ilk olarak bizi aramakta. Bizi her geçen gün daha da büyüten ve işlerimizin yoğun olmasını sağlayan tüm sadık müşterilerimize teşekkürü borç biliriz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy, Etimesgut, Toki Turkuaz, Yapracık , Türkkonut , İncek , Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Kızılay , Bahçelievler, İskitler ve bir çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet vermekteyiz. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli şekilde can sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.