Tarih: 8 Ocak 2021

Ankara Etimesgut Oto Çekici hizmetimizi 7/24 , saat gözetmeksizin sizlere sağlamaktayız. Çalışanlarımız profesyonellik çerçevesinde ve özenle hizmet vermektedir. Aracınızın güvenliğini en sağlam şekilde sağlıyor, Ankara ‘nın veya çevre ilçelerin yani Ankara ‘nın neresinde olursanız olun şartlar gözetmeksizin olabilecek en hızlı biçimde Oto Çekici hizmetimizi özenle vermekteyiz. Araçları çekilen müşterilerimize araçlarını en hızlı şekilde teslim etmek için uğraşıp uğraşımızı gerçekleştiriyoruz aracın bizzat sahibine teslim ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini son derece önemseyip aynı zamanda kaliteli hizmeti gözünüz arkada kalmadan Bir Umut Oto Kurtarma firmamız tarafından olduğunuz yere getiriyoruz.

Bir Umut Oto Kurtarma firmamız müşteri memnuniyet politikasını çok önemseyip en ön planda tutmaktadır. Güleryüzlü hizmetin, profesyonel hizmetin, çalışanlarımız tarafından karşılanacağına emin olabilirsiniz. Memnuniyetinizin garantisini veriyor, sizlere diğer firmalardan daha kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetleri asla vaat etmiyor sizlere, olduğunuz yere getiriyoruz. Aracınızı profesyonel çalışanlarımız ve araçlarımız sayesinde en güvenli şekilde olduğu yerden kurtarıyoruz, gözünüz arkada kalmıyor. Fiyat – Performans karşılaştırması açısından Ankara ‘da sayılı firma olduğumuzuda gururla söylüyoruz.

Ankara / Etimesgut Oto Çekici

Ankara / Etimesgut ilçemize hizmet veren Bir Umut Oto Kurtarma sizlere uygun fiyat garantisini bizzat veriyor, daha iyi hizmet alıp verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz. Kaliteli hizmet alıp asla vakit kaybı yaşamadan araçlarınızı kurtarıp çekmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Diğer firmalara karşın bireysel olarak değil kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın mevcut çalışma şeklini gören, duyan ve bilen tüm müşterilerimiz bizi herhangi bir oto kurtarma işlemi olduğunda ilk olarak bizi aramakta. Bizi her geçen gün büyüten ve işlerimizin yoğun olmasını sağlayan tüm sadık müşterilerimize teşekkür ederiz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy, Etimesgut, Toki Turkuaz, Yapracık , Türkkonut , İncek , Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Kızılay , Bahçelievler, İskitler ve bir çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet vermekteyiz. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli şekilde can sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.