Otobüs Çekici - Bir Umut Oto Kurtarma / ANKARA YOL YARDIM

7/24 Kurtarma: 0 (554) 151 58 69

info@birumutotokurtarma.com

Bir Umut Oto Kurtarma

Ankara Otobüs Çekici

Firmamız ankara’un tüm ilçelerine 7 gün 24 saat otobüs çekici hizmeti vermektedir. Her türlü otobüs çekici hizmetleri için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza, yolda kalma ve arıza durumlarında siz müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.

 

Firmamız ankara çayyolu, yaşamkent,ümitköy,etimesgut,toki turkuaz, yapracık , türkkonut ,incek çankaya, yenimahalle, sincan kızılay , bahçelievler bircok bölgede7 gün 24 saat otobüs çekici ve Oto kurtarma hizmeti vermektedir.

 

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşan ekiplerimiz kaza yada arıza nedeniyle yolda kalmış aracınızı bulunduğu yerden güvenli bir şekilde çekiciye yükleyerek istediğiniz adrese taşımasını yapmaktadır.

 

Her geçen gün yollarda bulunan araçlar artarken, araç kullananlardan gelen otobüs çekici hizmet talebi de aynı doğrultu da artmaktadır. Artan bu talebi de bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz ile uygun fiyatlı, 0554 151 58 69 nolu telefonumuzdan bizleri arayarak otobüs çekici talebinde bulunabilirsiniz.

 

Firmamızda tüm otobüs çekici taleplerinizi karşılayabilecek düzeyde çekici bulunmaktadır.

Son Paylaşımlar