Forklift ve İş-Makinesi Çekici - Bir Umut Oto Kurtarma / ANKARA YOL YARDIM

7/24 Kurtarma: 0 (554) 151 58 69

info@birumutotokurtarma.com

Bir Umut Oto Kurtarma

Forklift ve İş Makinesi Çekici

Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine 7 gün 24 saat forklift ve iş makinesi çekici hizmeti vermektedir. Her türlü forklift ve iş makinesi çekici hizmetleri için günün her saatinde bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren firmamız olası kaza, yolda kalma ve arıza durumlarında siz müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyacaktır.

 

Firmamız ankara çayyolu, yaşamkent,ümitköy,etimesgut,toki turkuaz, yapracık , türkkonut ,incek çankaya yenimahalle, sincan kızılay , bahçelievler bircok bölgede 7 gün 24 saat forklift ve iş makinesi çekici hizmeti vermektedir.

 

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşan ekiplerimiz kaza yada arıza nedeniyle yolda kalmış aracınızı bulunduğu yerden güvenli bir şekilde çekiciye yükleyerek istediğiniz adrese taşımasını yapmaktadır.

 

Her geçen gün yollarda bulunan araçlar artarken, araç kullananlardan gelen forklift ve iş makinesi çekici hizmet talebi de aynı doğrultu da artmaktadır. Artan bu talebi de bünyemizde bulunan uzman ekiplerimiz ile uygun fiyatlı, hızlı, kaliteli ve güler yüzlü olarak karşılamaktayız. 0554 151 58 69 nolu telefonumuzdan bizleri arayarak forklift ve iş makinesi çekici talebinde bulunabilirsiniz.

 

Firmamızda tüm forklift ve iş makinesi çekici taleplerinizi karşılayabilecek düzeyde çekici bulunmaktadır.

Son Paylaşımlar