Tarih: 9 Ocak 2021

Ankara Çayyolu Oto Çekici hizmetimizi 7/24, saat farketmeksizin siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sağlamaktayız. Çalışanlarımız profesyonellik çerçevesinde olup özenle hizmet vermektedir. Aracınızın güvenliğini olabilecek en sağlam biçimde sağlıyor, Ankara ‘nın neresinde olursanız olun şartları gözetmeksiniz olabilecek en hızlı biçimde Oto Çekici hizmetimizi özenle vermekteyiz. Araçları çekilen müşterilerimize araçlarını en hızlı biçimde teslim edebilmek için uğraşıp uğraşımızı güvenli şekilde gerçekltiriyoruz, aracın bizzat sahibine teslim ediyoruz. Memnuniyetinizi, sağlamayı borç biliyor ve son derece önemsiyoruz. Aynı zamanda kaliteli hizmeti gözünüz arkada kalmadan Bir Umut Oto kurtarma tarafından nerde olursanız olun ayağınıza kadar bizzat getiriyoruz.

Firmamız, Bir Umut Oto Kurtarma tarafından müşteri memnuniyet politikası çok önemsenmektedir ve ön planda tutmaktadır. Güleryüzlü hizmetin, profesyonel hizmetin çalışanlarımız tarafından karşılanacağının garantisini vermektedir. Siz değerli müşterilerimize diğer firmalardan daha da kaliteli ve konforlu bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetleri vaat etmeyip sizlere, olduğunuz yere direktmen getiriyoruz. Aracınız profesyonel çalışanlarımız tarafından çekilip olduğunuz yerden kurtarıyoruz böylelikle gözünüz arkada kalmıyor. Fiyat – Performans açısındanda diğer firmaların en önünde olduğumuzu gururla söylemekteyiz.

Ankara Çayyolu Oto Çekici

Ankara / Çayyolu ilçemize hizmet veren Bir Umut Oto Kurtarma firmamız tarafından sizlere uygun fiyat garantisini veriyoruz. Daha iyi hizmet alıp verdiğiniz paranın karşılığını gönül rahatlığıyla alıyorsunuz. Kaliteli hizmet alıp asla vakit kaybı yaşamadan araçlarınızı kurtarıp olduğu yerden çekmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Diğer firmalardan ziyade bireysel olarak değil kurumsal olarak hizmetimizi sunmaktayız. Mevcut çalışma şeklimizi gören, duyan tüm müşterilerimiz bizi tekrar tekrar tercih etmektedir. Her geçen gün büyümemize ve işlerimizin yoğun olmasını sağlayan sadık müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy, Etimesgut, Toki Turkuaz, Yapracık , Türkkonut , İncek , Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Kızılay , Bahçelievler, İskitler ve bir çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet vermekteyiz. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli şekilde can sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

 

 

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.