Tarih: 16 Ocak 2021

Ankara Ufuktepe Oto Kurtarma ‘dan 7/24 yararlanabilirsiniz. Çalışan ekibimiz uzman olup itina ile hizmetlerini siz sayın müşterilerimize sunmaktadır. Çekilecek aracın ne olduğu farketmiyor; tır, kamyon, otobüs vb. tüm araçları uzman araç çekicilerimiz ve çalışanlarımızla birlikte çekiyoruz. Aracınızın güvenliği maksimum düzeyde en sağlam şekilde nakliyesini sağlıyor, Ankara ‘nın ilçe ve merkezi dahil heryerine olabilecek en hızlı şekilde Oto Kurtarma hizmetimizi itinayla sunuyoruz. Araçları kurtarıan müşterilerimize araçlarını en hızlı ve güvenli şekilde teslim edebilmek için aracınızı çekiyor güvenlik politikamıza uyarak aracın bizzat sahibine teslim etmekteyiz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı borç bilip son derece önemsemekteyiz. Hizmetin kalitelisini gözünüz arkada kalmadan Bir Umut Oto kurtarma tarafından nerede olursanız olun ayağına kadar getiriyoruz.

Bir Umut Oto Kurtarma kurumumuzun müşteri memnuniyetini en ilk planda tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Güleryüzlü bir biçimde çalışan çalışanlarımız tarafından profesyonel hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Kıymetli müşterilerimize diğer şirketlerdan daha fazla kaliteli hemde konforlu bir hizmet veriyoruz. Aracınız, profesyonel kişiler tarafından çekilip olduğunuz yer farketmeksizin kurtarılmaktadır. Fiyat – Performans karşılaştırılması açısındanda diğer firmaların önünde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ankara Ufuktepe Oto Kurtarma

Ankara Ufuktepe Oto Kurtarma bölgemize hizmetini sürdüren Bir Umut Oto Kurtarma firmamız sizlere uygun fiyat garantisi veriyor. Daha iyi hizmet alıp verdiğiniz paranın karşılığını alıyorsunuz. Kaliteli hizmeti alıp asla vakit kaybı yaşamadan aracınız çekiliyor. Diğer çekici ve oto kurtarma firmalarından farklı olarak kişisel değil kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Mevcut çalışma şeklimizi ve gayretimizi gören tüm müşterilerimiz bizi tekrar tekrar tercih etmektedir. İşlerimizin yolunda gitmesini sağlayan müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy, Etimesgut, Toki Turkuaz, Yapracık , Tunalı, Türkkonut , İncek ,  Keçiören, Çankaya, Ufuktepe, Yenimahalle, Sincan, Kızılay , Bahçelievler, Mamak, İskitler ve pek çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet sunmaktayız. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli olarak sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.