Tarih: 7 Ocak 2021

Ankara Oto Çekici hizmetimiz Bir Umut Oto Kutarma  firmamız tarafından  7/24 hizmet vermektedir . Profesyonellik çerçevesinde  aracınıza ne olacağını düşünmeden, nerde olursanız olun mevsim şartları önemsenmeden en hızlı şekilde hizmetimizi vermekteyiz. Çekilen araçlar müşterilere en kısa sürede ulaştırılır ve güvenli bir şekilde çekilen aracın sahibine teslim edilir. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, kaliteli hizmeti gözünüz arkada kalmadan getiriyoruz.

Firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Güleryüzlü hizmet, profesyonel hizmet, çalışanlarımız tarafından karşılanan  memnuniyet garantisi, kaliteli hizmet. Bu faktörleri vaat etmiyor tamamen sizlere getiriyoruz. Bir Umut Oto Kurtarma tarafından aracınız olabilecek en güvenli şekilde çekilir, gözünüz arkada kalmaz. Fiyat – Performans karşılaştırılması yapılınca Ankaradaki en iyi şirketlerden bir tanesi olduğumuz aşikar.

Ankara’ da ve çevre ilçelere çekici hizmeti veren firmamız sizlere uygun fiyat garantisi veriyor, daha iyi hizmet alıyorsunuz. Daha kaliteli hizmet almak ve asla vakit kaybı yaşamadan araçlarınızı kurtarıp çekmek için çalışıyoruz. Diğer firmaların bireysel olarak çalışan kişileri tercih etmek yerine firmamızın çalışma şeklini gören, duyan ve bilen müşterilerimiz bizi keşfettikten sonra sürekli çalışma halinde oluyoruz. Bizi her geçen gün büyüten ve işlerimizin yoğun olmasının nedeni tamamen inşa ettiğimiz müşteri memnuniyetidir.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , Çayyolu, Yaşamkent, Ümitköy, Etimesgut, Toki Turkuaz, Yapracık , Türkkonut , İncek , Çankaya, Yenimahalle, Sincan, Kızılay , Bahçelievler, İskitler ve bir çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet vermekteyiz. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli şekilde can sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 0554 151 58 69

Fiyat Politikamız

Sizlere vereceğimiz fiyat olduğunuz bölgeye göre değişiklik gösterebiliyor, bunun için müşteri hizmetlerimizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.