Tarih: 25 Ocak 2021

Ankara Çamlıdere Oto Kurtarma hizmetimizi 7/24 alabilirsiniz. Açılışımızın ilk gününden itibaren sürdürdüğümüz Çamlıdere hizmetimizi halen sürdürmekteyiz. Çalışan ekibimizde bulunan kişiler profesyonelce ve özenli bir şekilde hizmet vermektedir. Çekeceğimiz her araç tipine göre çekecek aracımız bulunmaktadır. Örnek verecek olursak; tır, minibüs, kamyon, otomobil, pikap, otobüs vs. Çektiğimiz araçların güvenlik önlemlerini en sağlam şekilde sağlayıp, Ankara ‘nın neresinde olursanız olun en hızlı biçimde hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Araçları çekilen sayın müşterilerimize araçlarını olabilecek en hızlı şekilde teslimini sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Güvenli şekilde aracınızı çekiyor, güven politikamız çerçevesinde aracın bizzat sahibine anahtarı teslim ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı borç bilip bir hayli önemsiyoruz

Bir Umut Oto Kurtarma şirketimiz müşteri memnuniyet politikasını ön planda tuttuğunu bilmenizi isteriz. Güleryüzlü elemanlarımız tarafından en uzman şekilde hizmetimizi alacağınıza gözünüz kapalı bir şekilde emin olabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize diğer Oto Kurtarma ve Oto Çekici firmalarından daha kaliteli hemde konforlu bir hizmet veriyoruz. Uzman kişiler tarafından aracınız çekilip yer farketmeksizin kurtarılmaktadır. Fiyat ve performans karşılaştırılması açısından diğer firmaların bir adım önünde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Ankara Çamlıdere Oto Kurtarma

Ankara Çamlıdere Oto Kurtarma hizmetimizi 7/24 sizlerin ve araçlarınızın güvenliği için vermekteyiz. Oto Kurtarma firmamız müşterilerimize fiyatların en uygununu ve iyi bir hizmet alacağını garanti ediyor. Diğer Oto Kurtarma dükkanlarından ziyade bireysel olarak değil Kurumsal olarak hizmetimizi vermekteyiz. Çalışma şeklimizi ve gayretimizi gören müşterilerimiz bizi tekrardan tercih etmektedir. Onlardan biri olacağınız rahatlıkla söyleyebilirim. Her geçen gün büyümemize ve işlerimizin yoğun olmasına vesile olan müşterilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ankara Oto Çekici hizmetimiz : Ankara , ÇayyoluAkyurtPorsuklar, Yaşamkent, Kızılay,  Batıkent,  ŞentepeÜmitköyPolatlı, Etimesgut, Altındağ,  Turkuaz Toki , Yapracık , TunalıDemetevlerTürkkonut , Şaşmazİncek , Keçiören, Çankaya, Çamlıdere, UfuktepeYenimahalleSincanKeçiören,  Kızılay , Bahçelievler, Mamakİskitler ve pek çok bölgede yani Ankaranın geneline hizmet sunmaktayız. Olabilecek en hızlı ve güvenli biçimde olduğunuz bölgeye geliyor ve en güvenli olarak sağlığınızı ve aracınıza herhangi bir mali hasar vermeden çekiyoruz. Daha detaylı bir bilgi alabilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz; 05541515869

Son Paylaşımlar

Bir Umut
Oto Kurtarma

Acil bir durum mu var? Yolda mı kaldınız? Hemen bizimle iletişime geçin ve 7 gün 24 saat profesyonel hizmet almaya şimdi başlayın.